MİSYON

Bosphorus Ecza Deposu’nun misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, ilaca erişim açısından eczaneler ile ilaç tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile “İyi Dağıtım Metodu” ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

VİZYON

Bosphorus Ecza Deposu’nun vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

BASKANDAN MESAJ

Sektörümüzde rekabetin her geçen gün arttığı tartışılmaz bir gerçek. Gerek yeni gerek köklü firmalar piyasadan daha fazla pay almak için çalışıyorlar. Bu da sektördeki kalitenin artmasına ve koşulların giderek daha da fazla kamu yararına dönmesine olanak sağlıyor. Bir yandan da artan rekabet firmalar üzerinde baskılar yaratabiliyor. Düşen kar marjları ve tahsilat sorunları arasında mali yapısı güçlü olan, çalışma ağını daha kuvvetli biçimde oluşturan şirketler güçlü bir yönetim tarzı ile daha emin adımlarla yollarına devam ediyorlar ve sektörde kendilerine güven telkin edebiliyorlar. En önemli önceliğimiz, halk sağlığına elimizden gelen en büyük katkıyı sağlamak, bir kamu görevi olarak gördüğümüz ilaç dağıtımını kalitemizden taviz vermeden en yüksek standartlarda sürdürmektir. Bunun yanında en önemli paydaşlarımız olan eczacılarımızın memnuniyeti, tedarikçilerimiz ile işbirliği, çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşündüğümüz ülkemiz ilaç sektörünün büyümesi ve gelişmesi bakımından vazgeçilmez olarak gördüğümüz hususlardır. İlaç sektörümüzün ülkemiz ekonomisine katkılarının devam etmesi yönünde var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Abdurrahman YÜKSEL